Minialbum o Janie Pawle II - galeria i wyniki

Z okazji setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły uczniowie klas III-VIII wzięli udział w konkursie na minialbum prezentujący wybrane fragmenty z papieskiego nauczania. W galerii poniżej znajdują się wszystkie konkursowe prace, a wyniki zostaną ogłoszone już niebawem. Tymczasem na stronie głownej została opublikowana klasyfikacja konkursowa prac uczniów klas I-II oraz przedszkolaków.

Galeria albumów: drive.google.com/drive/folders/1EXWg_cwbQsznHaHHkHa9v5XH8hWcwxxT

Poniżej prezentujemy wyniki:

Z przyjemnością ogłaszamy, że lauretami konkursu na minialbum w kategorii klas III-V zostały dziewczynki:
1. miejsce - Aleksandra Andruszko z klasy III
2. miejsce - Paulina Hamerska z klasy IV
Z kolei w kategorii klas VI-VIII przyznano:
1. miejsce - Marcinowi Kołkowi z klasy VII.
Rozdanie dyplomów będzie miało miejsce w przyszły piątek. W imieniu organizatorów gratulujemy i dziękujemy za Wasze zaangażowanie!