Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

1.09. 2020 roku z wielkim utęsknieniem i nadzieją rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Podczas Mszy świętej, w której uczestniczyła społeczność szkolna wraz z pocztem sztandarowym, nasi uczniowie aktywnie włączyli się w liturgię oraz służbę ołtarza. Ksiądz Proboszcz Bogumił Bednarek, który rozpoczął posługę w naszej parafii i pracę w naszej szkole w homilii nawiązał do wydarzeń sprzed 81 laty, a delegacja uczniów i pracowników - oddając hołd Bohaterom Warszawy i poległym za naszą wolność w czasie II wojny światowej - złożyła pod pomnikiem, znajdującym się na terenie szkoły, wiązankę kwiatów symbolizującą naszą pamięć i cześć.

Nowy rok szkolny, choć pełen obaw, niesie ze sobą również pełną nadziei obietnicę, że wszystko będzie dobrze. Wczorajsza inauguracja dała nam wreszcie okazję do spotkania ze wszystkimi uczniami i nauczycielami, a dzisiejsze pierwsze zajęcia pozwalają cieszyć się tradycyjną szkołą, której wszystkim brakowało.

Galeriadrive.google.com/drive/folders/1oUFcyUnVmIFqqEsfFVjdYBSwTEF7DORH