Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Koniec wakacji...
Dzisiaj rozpoczął się rok szkolny 2019/2020. Najpierw uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice uczestniczyli we Mszy świętej, następnie przed pomnikiem upamiętniającym ofiary wojny, przy podnoszeniu flagi państwowej, odśpiewano hymn Polski i złożono kwiaty. Wszyscy później udali się na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Kilka słów do zebranych skierował dyrektor szkoły-pan Władysław Bąk; uczniowie przypomnieli wierszem i piosenką wydarzenia mające miejsce w naszej ojczyźnie 80 lat temu-wojnę, próby odzyskania wolności, ciężkie chwile dzieci, dorosłych; wspominali czas odpoczynku od nauki, a na koniec dodali, że "wakacje będą znów".
Zdjęcia można obejrzeć tutaj: drive.google.com/open