Dzień Tabliczki Mnożenia

Tradycyjnie w październiku, z okazji Dnia Tabliczki Mnożenia, uczniowie na lekcjach matematyki utrwalali znajomość tabliczki mnożenia poprzez gry i zabawy. Jak co roku, największym zainteresowaniem cieszyły się gry z kubeczkami. Starsze klasy zmagały się z rozszyfrowaniem kodu QR. Każdy uczeń z klas IV-VIII rozwiązał test ze znajomości tabliczki mnożenia. Zaskakujące jest, że najwięcej poprawnych odpowiedzi zdobyła uczennica klasy V.
Z przyjemnością więc ogłaszamy, że tytuł MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA otrzymuje Aleksandra Andruszko. Zaraz za nią, z minimalną różnicą puntów uplasowali się bracia Adam Barnowski z klasy IV oraz Tomasz Barnowski z klasy VIII. Z kolei najlepszy wspólny wynik uzyskała klasa V. Gratulujemy!