Bal charytatywny i tłusty czwartek - zbiórka dla Bartoszka

W sobotę 26.02. 2022 r. odbył się Charytatywny Bal Karnawałowy, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Bartosza Pęksy; a Bartuś odwiedził w tym dniu balowiczów.
Chciemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie balu, a także dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę do puszki.
W sposób szczególny dziękujemy również naszym sponsorom: Pizzeria Zapiekana, Koło Gospodyń Wiejskich Zielony Las w Grywałdzie, p. Ilonie Otrębie i p. Piotrowi Żarneckiemu.
Pamiętajmy! Dobro powraca!

Kilka dni wcześniej odbyła się w szkole charytatywna sprzedaż ciast z okazji Tłustego Czwartku, a dochód również zostanie przeznaczony dla Bartoszka. Rodzicom i uczniom, którzy włączyli się w przygotowanie słodkości oraz ich zakup  - serdecznie dziękujemy!