Aktualności

W środę 8 listopada 2017 roku klasa siódma wybrała się na wycieczkę w Pieniny. O godzinie siódmej rano wyruszyliśmy z Przełęczy Osice niebieskim szlakiem w kierunku Trzech Koron. Podziwiając piękne widoki -Tatry, Macelak, Nowa Góra - dotarliśmy na Przełęcz Szopka (Chwała Bogu).

Kolejne konkursy czekają na was!

W roku szkolnym 2017/18 nasza szkoła przystąpiła po raz pierwszy do akcji „Odblaskowa Szkoła”. W ramach akcji zostały przeprowadzone następujące działania:...

Nowości z biblioteki!!!

W piątek 27 października 2017 roku uczniowie klas VI i VII uczestniczyli w wieczorze filmowym. Oglądali film pt. "Królowa Katwe" opowiadający o urodzonej w slumsach dziewczynie, która myślała, że do końca życia będzie zbierać kukurydzę. Ale wystarczyło nauczyć się grać w szachy, by wszystko się zmieniło.