Aktualności

We wtorek 14 listopada 2017 roku na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Krośnicy odbyły się Ośrodkowe Igrzyska Piłki Koszykowej Dziewcząt.

Dnia 13 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców.

W Święto Niepodległości, jak co roku, w Szczawnicy odbył się Bieg Niepodległości. Czterech uczniów z naszej szkoły wzięło w nim udział. Byli to: Martyna Hryc, kl. VII, Paweł Waligóra, kl. VII, Joanna Rusnarczyk, kl. IV oraz Julia Rusnarczyk, kl. I.

Ależ ten Samorząd pracowity!!!!

Dnia 10 listopada 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości. Uczniowie naszej szkoły zaprosili na lekcję historii. Historia polskiego narodu jest tak obfita w ważne dla Polaków wydarzenia, że prawie każdy miesiąc można by nazwać miesiącem pamięci narodowej...

Kolejna akcja Samorządu Uczniowskiego!!!