Szkoła Podstawowa w Grywałdzie - Aktualności - Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Grywałdzie, Grywałd

Aktualności


 

W związku z realizacją projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole” uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2016/2017 wzięli udział w  dwóch turniejach organizowanych przez Małopolski Związek Szachowy oraz Polski Związek Szachowy.... czytaj dalej.

 

 

 


 

W kwietniu został przeprowadzony w naszej szkole konkurs plastycznyna projekt strony do książki z wierszami dla dzieci. Jego organizatorem była pani Katarzyna Musiał – logopeda szkolny....czytaj dalej.

 

 


 

 

27 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Czytaj dalej.....

 

 

 


 

 

 

Ważne wiadomości logopedyczne dla rodziców. Czytaj dalej.... A tutaj ciekawy konkurs dla klas 0-3. Zapraszamy do udziału!

 

 

 


 

 

Wszystkim paniom, małym i dużym.........fotorelacja.

 

 

 

 


 

W poniedziałek 06.03.2017 r. w naszej szkole rozpoczęły się rekolekcje dla uczniów, które poprowadził ksiądz Mateusz Nowak z parafii Żegocina. Zaczynały się każdego dnia o 7:50 w szkole, a potem około godziny 11:00 uczniowie wraz z opiekunami udawali się do kościoła, gdzie odbywało się nabożeństwo. Czytaj dalej....

 

 

 


 

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. Właśnie wtedy obdarzani są szcczególnymi dowodami miłości i wdzięczności.  21 stycznia 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Czytaj dalej..